Індійський граніт Absolute Black

За рахунок відмінних фізико-механічних властивостей цей красивий чорний камінь популярний у всьому світі. Комерційні позначення сорту пов’язані з гранітом – Nero Assoluto India Granite Bengal Black, Jet Black, Premium Black Granite, Absolute Black India Granite, G40 Granite і G20 Granite, Khammam Black, Super Black Granite, Chamraj Nagar Black, Nero Profondo. Хоча характеристики цього виду ближче до габро-діабазу.

Абсолютно чорний граніт з Індії виділяється складною структурою і однорідністю. На відміну від Букинського габро не містить заліза, відповідно – не іржавіє від часу і вологи.

Родовища розташовані в південній частині Індії.

Властивості Absolute Black India Granite:

  • Об’ємна вага 2960 кг / м³.
  • Незначна пористість (0,2-4%) забезпечує стійкість до подряпин.
  • Водопоглинання 0,05-0,15%.
  • Міцність на вигин 16–26 МПа.
  • Міцність на стиск 312 МПа.
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки

Absolute Black India Granite – це ефектні пам’ятники

Вишуканий чистий чорний камінь бездоганно виглядає на ексклюзивних ритуальних похованнях. Індійський граніт привабливий для замовників і виробників. Дизайн з чорного каменю завжди модний і актуальний.

У зв’язку з тим, що ціна на індійський граніт досить висока, на ринку з’являються нечесні постачальники матеріалу, які застосовують хімічні засоби для отримання сумнівного ефекту чорноти.

Звертаючись до компанії «Меморіал», що спеціалізується на створенні елітних пам’ятників, і має вагомий досвід у камнеобработке, Ви допоможете запобігти ймовірність шахрайства. Ми напряму закуповуємо граніт тільки в зарекомендованих кар’єрах Індії.

Індійський граніт Absolute Black
Для заказа камня оставьте свой телефон