Білий граніт White Cotton Motion

Фізико-механічні властивості

Вологопоглинання (%) 0,18

Об’ємна вага 2633 кг/м³.

Прочність на стиснення (кг / см2) 1,641

Коефіцієнт лінійного теплового розширення (0,001 мм / С) 9,8

 

Cotton Motion відрізняється кремово-білими та м’якими сірими тонами і є відмінним вибором для будь-якого інтер’єру або екстер’єру. Цей білий граніт має дрібнозернисту структуру з розлученнями як у мармуру.

Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки

Білий граніт Cotton Motion – це, так би мовити, класичний бразильський білий граніт, який з 1989 року використовується для пам’ятників, підлог у торгових центрах, аеропортах або для облицювання фасадів, а також у приватних будинках. Як різновид білого граніту з Бразилії, граніт Cotton Motion зазвичай використовується в декоративному камені, інтер’єрі, екстер’єрі, стінах, підлозі і т. д. Граніт Cotton Motion також можна назвати Branco Ceara, Ceara White, White Ceara, Asa Branca. Його видобувають у муніципалітеті Санта-Кітерія, Бразилія. У нашій кліматичній зоні цей білий граніт часто використовують для пам’ятників, оскільки він має високу міцність та морозостійкість.

Ви можете замовити у нас виготовлення виробів будь-якої складності із цього граніту, також у продажу є блоки та заготовки. Ціна на вироби залежить від складності проекту, наші менеджери зроблять прорахунок у найкоротший термін (прорахунок безкоштовно).

Ціна: від 280 000 грн.
Білий граніт White Cotton Motion
Для заказа камня оставьте свой телефон