Що характерно елітним пам’ятникам?

На тлі нескладних і недорогих типових пам’ятників привертають увагу ексклюзивні і респектабельні ритуальні поховання. Такі композиції встановлюються видатним особистостям та гаряче улюбленим людям.

Компанія «Меморіал» – підприємство з багаторічним досвідом, потужним італійським обладнанням, згуртованою командою професіоналів. Ми працюємо у вузькій ніші ритуальної тематики, дотичної з художнім мистецтвом. Розробляємо, виготовляємо і встановлюємо найкращі композиції.

Ексклюзивний пам’ятник з натурального каменю відрізняється від типового наступним:

  • Для нього розробляється індивідуальна концепція, виходячи з прижиттєвих пріоритетів покійного. 3D-проект максимально реалістично візуалізує кінцевий результат.
  • Використовуються кращі сорти і породи (мармур, граніт, габро і інші), які підходять під кліматичні умови.
  • Обробляється на ЧПУ верстатах, що забезпечують точність зображення і надійність. Застосовуються дорогі технології. Портрети, скульптури та декоративні елементи заготовлюються на цифровому обладнанні, а доводяться до досконалості художниками і скульпторами вручну.
Мармуровий ангел

У великому асортименті звичайних надгробків багато привабливих, але всі вони виконані максимально просто з метою скорочення витрат і зменшення собівартості.

Елітні пам’ятники відрізняються складністю робіт і вишуканістю. Це може вилитися в комбінації різних кольорів, декоративних елементах, скульптурних роботах. Класичний варіант оформлення могили – хрест. При виготовленні бюджетних пам’ятників – це «штамповані» зразки, а в розкішних надгробках – глубокомисленность і різноманіття.

Види надгробків, які стосуються дорогим:

  • Композиції, які включають такі елементи як вазони, кулі, арки, колони, п’єдестали, постаменти та декоративні елементи складної форми.
  • Скульптури (в повний зріст) і бюсти (по груди або по пояс) з натурального каменю. Цей може бути, як портретна схожість з покійним, так і часто використовувані образи (ангел, плаче діва, птахи, тварини).
  • Сімейні і родинні склепи (надземна споруда з підземним розташуванням для трун).
  • Пантеону. Будова, що імітує в зменшеному масштабі знамениті Пантеон (римський, паризький і інші).
  • Поховання, виконані відповідно до правил різних конфесій.
  • Ексклюзивний ритуальний комплекс на кілька могил.

Наш світ – це неповторне розмаїття культур, історій, доль. Всьому є початок і кінець. Останній притулок – безповоротний етап, який оформляється відповідне, якщо на те є можливість.

Грамотна консультація - показник професіоналізму
Що характерно елітним пам’ятникам?