Viscount White граніт

З білого граніту Вісконті Вайт створюють як монотонний ритуальний комплекс, так і окремі елементи композицій. Класичний дрібнозернистий малюнок такої породи як граніт, не може мати абсолютно білий колір. Це світло-сіра або білувата тональність з темними прожилками.

Bianco Viscont White Granite – приємний вишуканий камінь, що втілює світлу пам’ять про померлого. Комерційні назви – Bianco Viscont White, Madanapalle White.

Білий граніт з розлученнями або прожилками за своїми характеристиками і практичності – ідеальний варіант для меморіальної архітектури.

Кар’єри розташовані в Південній Індії, недалеко від Маданапалле, Андхра-Прадеш, Тіручіпаппаллі, Таміл-Наду. Кожен кар’єр різниться структурою і відтінками. Важливо відзначити, що білі граніти не видобуваються в Україні та прилеглих регіонах.

Фізико-механічні властивості Viscount White:

  • Межа міцності при стисненні 165 кг / м².
  • Міцність при розтягуванні після циклів заморожування-відтавання 199 кг / м².
  • Міцність при розтягуванні 132 кг / м².
  • Коефіцієнт теплового розширення 0,0065 мм.
  • Водопоглинання 0,04%, що говорить про мінімальний поглинанні вологи, а значить про гарну морозостійкості.
  • Об’ємна вага 2620 кг / м³.

 

Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки

Переважна більшість пам’яток виробляються з чорного або сірого каменю. На вибір кольору впливає доступність матеріалу і цінова політика. Світлий ритуальний комплекс виділяється вишуканістю і нестандартністю.

Крім обмеженої кількості білого благородного каменю, варто виділити ще один нюанс – на пам’ятках зі світлого граніту неможливо вигравіювати фото і напис. Але існують професійні прийоми, які дозволяють знайти естетично бездоганне рішення проблеми.

Viscount White граніт
Для заказа камня оставьте свой телефон