Мармур Thassos White

Білий мармур високої якості завжди затребуваний в ритуальному мистецтві. Він відкриває необмежену кількість творчих можливостей при створенні символів вічності і світла. Але купити або замовити скульптуру з Тассос можуть далеко не всі. Зупиняє вартість престижного матеріалу.

Комерційні назви: Тассос Екстра або Вайт Екстра, Бианко Тассос, Thassos Pure White, Snow White Marble Of Thassos, Thassos White Marble або Snow White.

Славетний і благородний білий камінь з Греції. Мармуровий кар’єр знаходиться на однойменному острові Тасос в Егейському морі. Перші відомості про каменоломнях сяючого каменя позначені VI століттям до нашої ери.

Фізико-механічні властивості білого мармуру Тассос:

  • Питома вага 2847 кг / м³.
  • Міцність при стисненні 108-118 МПа.
  • Твердість мармуру 2,5-4 г / см³.
  • Водопоглинання матеріалу 0,15-0,23%.
  • Стираність від 0,21 до 3,20 г / см².
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки

Це метаморфічна карбонатная порода. Щільне зчеплення кальциту забезпечує отримання дзеркальної поліровки. Мармур здатний винести морози і механічні дії. Але при безграмотної обробці може з часом втратити красу білого кольору і лиск.

Завдяки ледь помітною прозорості виникає неповторний ефект гри світла і тіні.

Тассос піддається всім видам обробки. Пластичність помічена ще древніми цивілізаціями. Предмети мистецтва з грецького білого мармуру прикрашають найзнаменитіші музеї, дорогі виставки, палаци. Тассос – один з улюблених матеріалів Мікеланджело Буонарроті.

Мармур Thassos White
Для заказа камня оставьте свой телефон