Букинське родовище габро Flower of Ukraine GR12

Якщо Ви хочете пам’ятник з ідеально чорного граніту, то рекомендуємо купити Букинське габро. Завдяки дрібної текстурі зерна, яка виділяється в Букинського граніту, виходить бездоганна дзеркальна поліровка. Насиченість чорноти і глянцю використовується дизайнерами при створенні благородних однотонних і шикарних комбінованих ритуальних комплексів.

Кар’єри з видобутку каменю знаходяться в с. Буки Житомирської обл. У порівнянні з родовищами, що мають багатовікову історію, досить молодий. Перший кар’єр розроблений в 1970-х роках для отримання щебеню, необхідного в будівництві величезної кількості доріг СРСР.

Букинське габро – гідний матеріал для зведення елітних ритуальних пам’ятників

Високі фізико-механічні властивості пояснюються вулканічним походженням гірської породи. Не менш важливу роль зіграли і мільйони років освіти. Габро володіє:

  • незначним водопоглинанням (0,02-0,3%);
  • високою морозостійкістю;
  • об’ємною вагою від 2800 до 3200 кг / м³;
  • міцністю на стиск 153-267 МПа;
  • стираністю 0,69 г / см².
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки
Мраморные блоки

Букинське камінь відноситься до 1 класу радіоактивності, що дозволяє його використовувати в житловому будівництві.

На певному етапі розробки Букинське родовища виникло питання про те, що габро «іржавіє». У ньому дійсно присутня залізо, як і інші складові. У покладах з високим коефіцієнтом елемента видобуток ведеться для виробництва щебеню і бордюрів. Для тих будматеріалів, в яких зелений відтінок не має принципового значення.

Звертаючись до компанії «Меморіал», що володіє багаторічним досвідом в камнеобробці, ви перестраховуєтесь від пам’ятників низької якості.

Букинське родовище габро Flower of Ukraine GR12
Для заказа камня оставьте свой телефон